Masáž penisu? Čo je pre muža najvzrušujúcejšie?

Tak ako orálny sex nemusí byť len záležitosť rytmických pohybov nahor a dole, aj jeho pýchu môžete uchopiť trochu inak, než len ako „dvere za kľučku“. Príjemné pohyby masážou penisu totiž erekciu dokážu zintenzívniť a tiež predĺžiť. Prvý kontakt nechajte brušku. Najprv sa ľahko položte na partnera do rovnakej úrovne očí a potom schádzajte pomaly dolu, pričom bruško a následne hrudník budú kĺzať po penise. Potom už nechajte pracovať ruky. Do prípravnej fázy ešte zahrňte nabranie lubrigačného gélu do dlaní a začnite ním premazávať partnerov penis. Pekne si lubrigant nechajte pretekať medzi prsty, ohrejte ho v rukách a trochu sa pohrajte aj v miestach vnútornej časti stehien smerom zdola nahor. Spočiatku sa s oblasťou triesla pomaznajte. Jemne prechádzajte rukou po penise, prejdite aj na  semenníky a nechajte prsty zablúdiť do oblasti medzi semenníkmi a zadočkom, kde jemne zatlačte.

tantra masáž 2

Perineum (hrázda) je totiž mužským veľmi citlivým miestom. Hneď ako spozorujete, že si váš miláčik už slastne začína užívať, pridajte na rýchlosti. Riaďte sa reakciami muža. Keď ho chcete doviesť k vrcholu, môžete použiť aj klasické pohyby nahor a dole. Samozrejme sa medze nekladú ani orálnemu dokončeniu. Základom masáže nie sú len určité pohyby, ale myslite aj na striedanie tlaku a stisku, rýchlosti a obmeny smeru dráždenia. Nebojte sa experimentovať. Muž vám dá najavo, čo sa mu ľúbi a čo nie. Mnohí si aj povedia, čo sa im páčilo najviac. Keď stiahnete predkožku, tak oblasť žaluďa je najviac citlivá. Jemne dráždite otvor, robte jedným prstom krúživé pohyby a špirálovite pokračujte k uzdičke. Tá spojuje žaluď so zbytkom tela penisu a predkožkou.

couple-731890_1920

Jemne ďalej krúžte a pridajte na tlaku. Vezmite túto oblasť medzi palec a prostredník a robte krúživé pohyby sem a tam (ako keď napríklad otvárate fľašu a točíte viečkom, len nie tak silno.) Pomocou úplného stiahnutia predkožky docielite zvýšenú citlivosť penisa. Na vrcholku penisa sa nachádza približne rovnaké množstvo nervových zakončení ako na klitorise. Uzdička (tenký prúžok kože spojujúci koreň a hlavu žaluďa) reaguje na rýchle a drobné pohyby jazyka.