Návyky z obdobia počas epidémie zachovávame aj dnes

Stravovanie v reštauráciách už máme všetci v krvi, zaneprázdnení zamestnanci či podnikatelia sa musia počas dňa aj najesť a stihnúť to musia v čase obedňajšej prestávky, takže je potrebné zaistiť si stravu rýchlo a aby bola aj kvalitná. Tieto parametre musia reštaurácie brať do úvahy, ak chcú zostať na trhu a prosperovať. Obdobie, keď bol vstup do reštaurácií zakázaný, bolo treba nejako preklenúť, a tak sa začal masívnejšie využívať rozvoz jedla a donášky. V Bratislave rozvoz jedla bratislava to funguje doposiaľ, a nielen tam, všade na Slovensku tento spôsob zabezpečovania obedov zostal efektívny dodnes. V hlavnom meste funguje množstvo reštaurácií, medzi nimi aj Gurmánsky dvor u Oravca, ktorá sídli v Ružinove, s tradíciou od roku 1947.

Rýchlo sa k vám dostane každé jedlo

Spomínaná reštaurácia sa nachádza mestskej časti Bratislavy, v Ružinove, v srdci prievozu, ako už bolo spomínané, má za sebou už neuveriteľných 75 rokov existencie, počas ktorých ľuďom servíruje kvalitné jedlo. Ich špecializácia sú obedové menu, podávajú ich priamo v reštaurácii, ale vychutnať si ich môžete aj doma či v práci, ak si objednáte donášku či rozvoz na adresu. Obsluha je milá, úslužná, prostredie príjemné a čisté.

Objednávka jedál je možná telefonicky alebo vyplnením objednávkového formulára priamo cez web reštaurácie. V jej priestoroch sa však môžu konať aj oslavy, krstiny, kary, svadby, posedenia či večierky a podobne, personál sa o všetko, čo si objednáte, postará. Kuchyňa je domáca, pri rodinných oslavách sa zabavia aj deti, pretože majú k dispozícii trampolínu, stolný futbal či iné hry, takisto môžu sledovať aj televízny program a navyše, priestory sú vybavené klimatizáciou.

...po dobrom obede kávička

Objednávky pri rozvoze jedál vás budú stáť 1,50-eura, ale pri 5 –tich a viacerých objednávkach naraz máte donášku zadarmo. Treba však zdôrazniť, že rozvoz sa týka minimálne dvoch objednaných jedál, každý pracovný deň začínajú o 10,30hod a končia o 14,00hod. Platiť je možné hotovosťou, ale aj stravnými lístkami, donáška funguje prioritne v oblasti Ružinova a prievozu, ale ak je objednávka veľká, po dohode je možné doviezť jedlo aj do inej časti Bratislavy.