Nemysliteľné sa stalo skutočnosťou a dnes si vychutnávame tantrické masáže už bežne

Pocítiť prúdenie nepoznanej energie do organizmu, spolu s ňou zažiť aj hlboké vzrušenie a slastné pocity je naozaj príjemné a mnohí po tom túžime, možno aj potajomky snívame a máme svoje tajné predstavy ako by taký príliv energie mal prebiehať. Niektoré z nich si môžeme splniť v erotickom salóne počas tantra masáže.

Správne pohyby rúk majú liečiteľskú silu

Na tieto nesplnené erotické sny je najlepšie využiť ponuku erotických salónov, v ktorých poskytujú rozličné druhy tantrických masáží, založených na starovekom liečivom umení, ktorého základom je prejav úcty telu a jeho zjednotenie s dušou. Tento cieľ dosiahne využitím maximálne zmyselných dotykov, ktoré sú schopné prebudiť energetické pole ľudského tela a dokážu mať aj liečivé účinky. Na niektorú z tantrických masáží sa dá objednať aj online, do salóna však nepustia opitých ľudí či niekoho pod vplyvom drog, ale ani chorých alebo s ľudí kožnými problémami.

Kvalitu tantrickej masáže majú na starosti profesionálne vyškolené masérky, pracujúce v erotických salónoch, kde sa v úplnej diskrétnosti môžete oddávať niektorej z ponúkaných typov masáží, napríklad klasickej, ale aj tvrdším praktikám či stimulácii intímnych časti tela, kam patrí masáž lingamu. Po pozdrave namaste sa vás v salóne ujme vybratá masérka, ponúkne erotické masáže vám kávu alebo čaj, a tiež sprchu, potom už môže začať samotný rituál. Podľa typu masáže sa k vám bude masérka aj správať a možno použije aj niektoré z masážnych „hračiek“. Všetko podčiarkne relaxačná hudba spolu s exotickými vôňami, tie navodia tú správnu atmosféru.

Priestor pri masáži je dôležitý

Účinok sa prejaví na uvoľnení psychickej aj duševnej stránky, príjemné dotyky majú doslova liečivé účinky na celé telo, človek zo stola schádza úplne oddýchnutý a zároveň s príjemným pocitom, že urobil niečo pre svoje zdravie. Na záver rituálu si opäť môžete dať sprchu a odchádzať budete aj s malou pozornosťou vo forme darčeka ako poďakovanie za návštevu.