Informácie o produktoch Dr Nona

Príbeh lekárky Dr Nona ovplyvnil značný počet obyvateľstva. Príbeh, ktorý vypovedá o osobnej a náročnej ceste za zdravím, vážne ochorenie a následné vyliečenie sa pomocou prírodnej alternatívnej liečby a produktov. Dr Nona pod vplyvom odhodlania, rozhodnutia pre daný smer a zámeru pomôcť aj ostatným ľuďom, ktorí prechádzajú podobnou životnou cestou a ich zdravie je podlomené, vytvorila značku s rovnakým názvom. Značku, ktorá je tvorená množstvom produktov, ktoré liečia a udržujú priaznivý zdravotný stav, dobrý pocit zo samých seba a vitalitu. Sú patričnou dávkou energie, ktorú jednoducho pri pravidelnom používaní jednotlivých produktov, vnímate a cítite.

Mŕtve more a jeho prírodné bohatstvo

Dr Nona https://www.nutrifit.sk/kategoria/dr-nona/ prestavuje súhrn poskytovaných výrobkov, ktoré sú k dispozícii pre bežných spotrebiteľov. Objednať si ich môžete prostredníctvom nášho eshopu jednoducho a rýchlo. V priebehu niekoľkých pracovných dní ich máte u vás doma. Produkty sú vyrobené zo zložiek Mŕtveho mora, ktoré sa vyznačuje mimoriadnym zastúpením jednotlivých minerálov a solí. Produkty blahodarne pôsobia na nervový systém, upokojujú a regenerujú. O účinkoch Mŕtveho mora sa vedelo už v dávnej minulosti a jeho liečivá sila sa využíva dodnes. Bahno z Mŕtveho mora pomáha pri odstraňovaní mnohých kožných problémov ako je akné, lupienka, atopický ekzém, psoriáza a podobne.

bahno z Mŕtveho mora

Produkty poskytujú mladistvý a svieži vzhľad, oživujú, skrášľujú, podporujú obnovu buniek. Okrem kozmetických prípravkov v našom eshope nájdete aj výživové doplnky so zastúpením mnohých minerálnych látok a vitamínov, ktoré pôsobia na udržanie priaznivého zdravotného stavu, na udržanie jednotlivcov v dobrej kondícii a vo forme. Produkty sa vyznačujú aj pôsobením na redukciu hmotnosti a udržanie ideálnej hmotnosti, ktorá je pre vás prirodzená a vyhovujúca. Hmotnosti bez zbytočných nahromadených tukov, ktoré váš organizmu zaťažujú a uberajú vám z vašej energie, výkonnosti, životaschopnosti. Vyskúšajte výrobky Dr Nona a pridajte sa k spokojným a šťastným zákazníkom, ktorí robia všetko pre udržanie plnohodnotného života.