Práčky a sušičky LG

Na slovenskom trhu sú práčky od spoločnosti LG, ktoré majú jednoduché a intuitívne ovládanie a mnoho funkcií ako napríklad TurboWash. Väčšina iných práčok ponúka voľbu medzi rýchlym a úsporným praním, ale LG dokáže oboje práve v podobe TurboWash. Polovičnú dávku bielizne vyperie už za hodinu a navyše sporí vodu i energiu. Úspora času je až 40%, vody až 31 litrov a 15% elektriny. Celé kúzlo spočíva v nahradení jedného cyklu pláchania silným, dvojminútovým sprchovaním bielizne čistou vodou.
ovládání sušičky
Motor
– Väčšina práčok LG má motor Direct Drive, ktorý je na prací bubon napojený priamo, vďaka čomu je chod tichý s minimom nežiadúcich vibrácií a energeticky veľmi úsporný. Tento motor je veľmi úsporný a je triedy A +++ a to s úsporou až 40%. Naviac je na motor poskytovaná desaťročná záruka.

Módy prania
– Najlepších výsledkov sa v minulosti dosahovalo ručným praním a tento trend sa nám vracia aj do jednotlivých funkčných módov práčok LG. Práčky LG dokážu počas prania napodobniť šesť najčastejších a najefektívnejších pohybov, ktoré vedú k dokonale čistej bielizni. Jedná sa o pranie s technológiou 6 Motion DD, ktoré je jednak účinné a navyše aj šetrné k pranej bielizni.

Chytré funkcie
– Práčky spoločnosti LG disponujú možnosťou sťahovať pomocou aplikácie v telefóne mnoho ďalších funkcií, ako napríklad praciu funkciu LG Smart ThinQ. Okrem sťahovania funkčných programov umožňuje aplikácia stiahnutie aj inteligentnej diagnostiky, ktorá v prípade problému rýchlo pomôže určiť príčinu a ušetrí Vám čas aj peniaze.
ovládání sušičky
Parné pranie
– Ďalšou novinkou je parné pranie, ktoré dokáže osviežiť bielizeň za iba 20 minút, je šetrné a citlivé k pokožke, zbaví bielizeň alergénov a špeciálny program dokáže zbaviť bielizeň roztočov, peľu, prachu a zvieracích alergénov. Bielizeň vypraná s parou je navyše príjemnejšia a mäkšia.

Sušička LG
– V zimných mesiacoch sa bude tiež hodiť sušička bielizne LG a to najlepšie s tepelným čerpadlom. Sušičky LG sa sami vyčistia od prachových častíc až sedemkrát počas jedného sušiaceho cyklu a tak odpadá následné mechanické čistenie. U sušičiek LG stačí len vyčistiť, alebo vymeniť filter. Rovnako ako pri práčkach spoločnosti LG je možné aj u sušičiek využiť chytré funkcie aplikácie LG Smart ThinQ.