Hliníkové okná vám zabezpečia komfort a kvalitu bývania

Pri výbere akéhokoľvek nového výrobku dbáme predovšetkým na jeho kvalitu a s tým spojenú dlhú životnosť. Pred nejakým časom sa začalo hromadné vymieňanie drevených okien za plastové, pretože majú lepšie izolačné vlastnosti a dlhú životnosť, no vývoj sa nezastavil ani v tejto oblasti a v súčasnosti sú už na trhu hliníkové okná.

chata, okno

Hliník je materiál, ktorého vlastnosti ho predurčujú na to, aby sa stal preferovaným a obľúbeným v mnohých aspektoch. Je veľmi tvárny, aj z dizajnového hľadiska je možné z neho vyrobiť zaujímavé predmety, napríklad je vhodný na konštruovanie okien a dverí ľubovoľných rozmerov, unesú aj momentálne najmodernejšie ťažké trojsklá, systém umožňuje vytvárať aj atypické tvary napríklad fasád a dverí. Povrchová úprava sa dá prispôsobiť existujúcemu exteriéru či interiéru stavby.

Spoločnosť ALUPROF sa venuje predaju hliníkových okien a dverí s certifikátmi na protipožiarnu odolnosť či požadovanú tepelnú izoláciu. Vďaka tomu sú hliníkové okná kvalitné, moderné, spĺňajú najnovšie trendy v oblasti dizajnu a majú veľmi dlhú životnosť. Konštrukcia, ktorá je najlepšie tepelne izolovaná a ktorú táto spoločnosť ponúka, je systém MB-104 Passive. Patrí k tým, ktoré spĺňajú požiadavky na vysokú úroveň pasívnej výstavby, okná z hlinikove okna Lmmont tohto systému sú certifikované v Inštitúte pasívnych domov PHI Darmstadt, takže ich kúpou budete mať istotu, že ste si zabezpečili výrobok najvyššej kvality a stopercentne originálny.

Sklo

Druhou firmou je vo svete dobre známa spoločnosť SCHUCO, ktorá takisto patrí k popredným predajcom hliníkových okien vysokej kvality, no okrem nich dodáva aj dvere, steny či celé fasády z hliníka, ale aj z ocele a plastu. Vo svete túto spoločnosť reprezentujú stavby, na ktorých sú umiestnené ich produkty a ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na komfort, bezpečnosť, energetickú úspornosť, dlhú životnosť a tiež moderný dizajn.