Párová tantrická masáž

  • 20. 5. 2022
  • By :
  • 0 Comment
  • Web

Tantrické masáže, pôvodne pochádzajúce z Ázie sú už v dnešnej dobe známe po celom svete. Praktiky, ktoré zahŕňajú, majú obrovský vplyv na mnoho aspektov našich životov. Pomáhajú nám preskúmavať mnoho skutočností, ako napríklad ľudskosť, spiritualitu, všímavosť, no taktiež náš intímny život, ktorý zdieľame spolu s našimi partnermi. Práve tantrické masáže majú v tejto oblasti najväčšiu sugesciu tým, že spájajú naše duchovné vedomie s naším sexuálnym ja, vytvárajúc súhru týchto dvoch oblastí života. Je teda odporúčané, aby sa takýchto masáží zúčastňovali práve páry. Tým prinášajú do týchto vzťahov enormné výhody.

Príprava masáže

Čoraz viac párov sa preto týchto masáži zúčastňuje spoločne, aby si vyskúšali a najmä užili svoju zmyselnosť novými, originálnymi spôsobmi. Vytvorením bezpečného a intímneho priestoru počas masáže si obaja môžu vychutnať dotyk cudzej osoby s vedomím, že ich partner si užíva podobný pocit, i keď počiatočný pocit môže byť neprirodzený až nepríjemný. Tým celým sa vytvára pocit duchovného spojenia medzi partnermi, a to vedie k úplne novým pohľadom na ich spoločný intímny život. Partneri v tomto prípade prežívajú emócie spoločne, bez toho aby sa čo i len raz dotkli, čo môže byť pre mnohých vzrušujúca skúsenosť. Väčšina párov, ktoré si prešli týmto typom masáže, ju opisuje ako emocionálne intenzívny zážitok, ktorý zanecháva dlhotrvajúci dojem.

Masírovanie ženy

Taktiež existuje možnosť prežiť tento pocit oddelene od seba, ak sa dvojica rozhodne pre tantrické masáže v oddelených miestnostiach. Aj toto rozhodnutie so sebou prináša isté výhody. Preskúmavanie svojej spirituality a sexuality v rôznych izbách umožňuje partnerom sústrediť sa výhradne na seba a svoje duchovné prežívanie. Práve táto praktika sa odporúča párom, ktoré predtým takúto masáž nezažili. V oboch prípadoch je to šanca naučiť sa veľa o sebe, ako aj o svojom partnerovi. Tantrická masáž pre vás aj vašu partnerku tantradiamond.sk. Je to spôsob, ako sa úplne uvoľniť, a to bez akýchkoľvek zábran, zahrňujúci objavenie rôznych vzrušujúcich dotykov, ktoré má váš partner obzvlášť rád.