Hydratácia ako základný krok pleťovej starostlivosti

Bez dostatočnej hydratácie pleť nikdy nebude pôsobiť sviežo a zdravo. Kľúčovým bodom v prípade hydratácie pleti na tvári je kvalitný hydratačný krém, ktorý si s Vašou pleťou doslova sadne. Výber správneho hydratačného krému je veľmi dôležitý ak chcete dosiahnuť ten správny výsledok – čo je krásna a svieža pleť bez akýchkoľvek známok únavy či vysušenia. Pravidelné používanie hydratačných krémov navyše pleť chráni pred vonkajšími nežiaducimi vplyvmi a rôznymi poškodeniami, no pre dosiahnutie želaného efektu hydratácie a ochrany je skutočne potrebné dbať na pravidelnosť, to znamená aplikáciu hydratačných krémov denne ráno a večer pred spaním.

kvapka vody

Výber vhodného pleťového hydratačného krému https://www.amourdeadsea.sk/hydratacne-kremy-na-tvar/ závisí v prvom rade od typu Vašej pleti – pre suchú a citlivú pleť sú vhodnejšie krémy s iným zložením ako je to u pleti normálnej alebo zmiešanej, problematickej či rýchlejšie sa mastiacej pleti.

V našej ponuke nájdete kvalitné hydratačné krémy na denné aj nočné použitie, vhodné pre všetky typy pleti, vybrať si teda budete vedieť podľa typu svojej pleti. Všetky naše krémy sú obohatené o minerály z Mŕtveho mora, ktorých priaznivé pleťové účinky využíva celý kozmetický priemysel a teraz sa na nich môžete spoľahnúť aj Vy. Unikátne krémy obsahujúce prírodné oleje a všetky potrebné látky, ktoré Vaša pleť na tvári skutočne ocení a výsledky ktorých zbadáte aj Vy. Ak ste milovníčka líčidiel tak dobrou správou pre Vás nepochybne bude to, že naše hydratačné krémy sú vhodné aj na použitie pod make up, takže Vaša pleť bude chránená po celý deň a Vy pritom môžete byť krásne upravená.

hydratačný krém

Rozlúčte sa s dehydrovanou a vysušenou pleťou bez známok života a doprajte svojej pleti zdravú a vyváženú krásu s hydratačnými krémami Shemen Amour, ktoré sú plné výživných látok tak veľmi dôležitých pre sviežu a krásnu tváričku.