Hazardové hry na internete

  • 15. 1. 2019
  • By :
  • 0 Comment
  • Web

O tom, či je niekoľko hodinové trávenie času pred obrazovkami našich mobilov či notebookov prospešné alebo nie, je vedených niekoľko štúdií a diskusií. Samozrejme každý má svoju výchovu, priority a vlastný názor na túto problematiku. Okrem hodín strávených nič nerobením na Instagrame či Facebooku, môžeme internet využívať aj prospešne. Či už pracovne čítaním mailov, používaním aplikácií na učenie jazykov, prekladačov, ale aj používaním základných funkcií ako fotoaparát či telefonovanie. Veľa ľudí však na internete dokáže aj zbohatnúť. Tieto praktiky sú dostupné síce až od 18 rokov, ale vedia byť nebezpečné aj pre dospelých ľudí. Internetovým hazardom neprepadnite a všetko používajte s mierou.

ruleta

Ruleta Pokiaľ ovládate praktiky na hru rulety, táto on-line hra vám môže priniesť zaujímavý zárobok. Princíp je rovnaký ako pri klasickej hre. Vsadíte na farbu červenú alebo čiernu. Ak ste zbehlý hráč a rulete sa venujete nejaký čas možno vás bude zaujímať metóda Monte Carlo. Ide o štúdie zaoberajúce sa on-line ruletou. Ide o systém, ktorý náhodne vyberá farbu, na ktorej loptička zostane stáť. Táto metóda ale opisuje, že to až tak náhodne nie je a cez niekoľko vzorcov a integrálov predstavujúce pravdepodobnosť, dokážete zistiť čo bude nasledovať. Podľa autora sa štúdie nemýlia a nie je takmer žiadna šanca, že by ste nevyhrali. N webe tiež dokážete zarobiť pomocou pokru. Poker patrí k častým hazardovým hrám, na ktorých môžete hraním kárt zarobiť aj tisíce Eur.

karty

Stávkovanie Fortuna alebo Niké majú on-line pobočky, kde jednoducho môžete staviť na svoj obľúbený tím, na zápas cez majstrovstvá svete, či na hráča v tenise. Veľkú šancu majú tipéri, ktorí sa tomu aktívne venujú a poznajú histórie klubov, vzájomné zápasy a aktuálnu situáciu v kluboch. Na stávkovaní môžete za niekoľko Eur prísť k slušným peniazom.