Havlíková Prírodná Apotéka

Môže za to narastajúci vplyv influencerov, ale aj veľký dosah firiem cez sociálne siete. Každodenné reklamy, ktoré nás presviedčajú o bezchybnosti výrobkov na pleť, telo či vlasy, nás nútia ich vyskúšať a čakať na zázračné účinky. Samozrejme, nie vždy ide o pravdivé slogany a sľuby ako, vrásky vám úplne zmiznú za jeden mesiac, nemôžete brať vážne. Pozitívne účinky však najskôr môžete očakávať pri prírodnej kozmetike. Rozširujúci sa bio trend sa dostavil už aj do kozmetického priemyslu, a čoraz viac produktov sú vyrábané na prírodnej konzistencii. Jednou z populárnych značiek s výbornými recenziami má Prírodná Havlíková Apotéka. Česká firma, ktorá svoje pobočky rozširuje postupne už aj po Slovensku ponúka veľké množstvo sortimentu pre každý typ pleti. Čo všetko u nich nájdete?

láhev olejíčku.jpg

Pleť Najobľúbenejší je pleťový sortiment. Nájdete si krémy s rôznym zložením, ktoré hydratujú suchú pleť, či pomáhajú pri problematických nedostatkoch. Medzi najobľúbenejšie denné krémy patria Krásna kurtizána či Anjelská tvár. Majú vysoký hydratačný účinok a sú vhodné aj ako podklad pod make-up. Účinok ešte zvýšite použitím jedného z viacerých druhov oleja. Avokádový, Makový či Rakytníkový. Na akné pomôže celá rada kozmetiky Krásna slečna. Pri používaní denného a nočného krému, masky, odličovacieho peelingu a séra sa výsledky dostavia už po niekoľkých dňoch. Pri starostlivosti o pleť je najdôležitejšie odličovanie. V tejto sekcii nájdete niekoľko micelárnych vôd či mliek. A čo vám nesmie chýbať? Sérum. Grófkine pre vyhladenie a vypnutie, Bieliace pre redukciu pigmentových škvŕn či sérum na akné.

pleťová maska.jpg

Vlasy Ak si potrpíte na kvalitné prípravky na vlasy, jednoznačne prírodné bylinkové šampóny vašim vlasom dodajú objem a zbavia ich mastnoty. Keďže neobsahujú chémiu, po použití môžu byť vlasy trochu suchšie, preto je dobre používať masku. Nesmiete zabudnúť ani na olejček na rozštiepené končeky vlasov.