Čo môžete kúpiť v outletoch?

Čo sa týka obliekania, v dnešnej dobe, kedy ľudia majú prácu a zarábajú slušné peniaze, sú nákupné centrá plné ľudí s plnými rukami tašiek. Ceny v našich mestách sú na priemernej úrovni a pokiaľ máte čas a viete kedy je výhodné nakupovať, viete využiť rôzne zľavy a akcie. Na Slovensku v obchodoch kúpite len klasické produkty. Ak ste zvyknutý na značkový tovar u nás nájdete predajne s tovarom značiek ako Tommy Hilfiger alebo Calvin Klein. Množstvo Slovákov však nie je ochotných zaplatiť také vysoké sumy, aké u nás žiadajú. Preto vo voľnom čase množstvo obyvateľov cestuje do neďalekého Rakúska a oblečenie, obuv či kabelky nakupujeme v outletovom centre Parndorf. Ktoré obchody sú tam najobľúbenejšie?

oblečení

Ugg Ak vám aj táto značka nie je známa, dámske veľké zimné papuče určite poznáte. Jednými nenávidené a Druhými zbožňované najmä vďaka pohodlnosti a vyteplenému vnútru aj na mrazivé počasie. Túto obuv v Parndorfe kúpite aj o 30 percent lacnejšie ako na Slovensku. Keďže nejde o lacnú záležitosť, pri nákupe v Rakúsku tak ušetríte nemalé peniaze.

Michael Kors Vždy plný Michael Kors je obľúbený najmä svojimi známymi kabelkami rôznych veľkostí a tvarov. Poslednú dobu patria v tejto predajni medzi často predávané aj Smart hodinky, ktoré boli v posledných rokoch hitom medzi známymi osobnosťami.

Adidas Športová móda je preferovaná veľkým množstvom Slovákov. Či už na voľný čas, turistiku alebo cvičenie, práve Adidas je jednou z najžiadanejších športových značiek. V outlete si môžete dopriať široký sortiment za skutočne nízke ceny.

obchod

Converse Zrejme najviac nosené tenisky sú Converse. Ceny obyčajných pláteniek sa pohybujú aj okolo 100 Eur a preto vám je ľúto kúpiť si viac ako dva páry. Ak však navštevujete Parndorf raz za čas určite si vyberiete z množstva modelov za rozumnejšie ceny ako v našich kamenných obchodoch či na e-shopoch.