Vkusné a funkčné nerezové zábradlia

Zábradlie nemusí byť vždy hliníkové a pôsobiť neupraveným dojmom. Nerezové zábradlie lmmont vkusne dopĺňa akýkoľvek objekt. Či sa jedná o vchod do budovy, prípadne vo forme zábradlia so sklenenou výplňou na terase alebo ako podporný prostriedok pri interiérových schodoch. Vždy je zhotovený na daný účel použitia a podčiarkuje pôvodnú funkciu daného architektonického prvku. Má nesmierne veľa podôb a variácií a takisto aj spôsobov využitia. Zhotovuje sa vždy na mieru a na výrobu sa používajú nerezové materiály odolné voči vonkajším vplyvom. Pri pohľade na takéto zábradlie máte pocit jedinečnosti a dokonalého splynutia s priestorom. Okrem svojho vlastného dizajnu má vždy primárnu účelovú funkciu.

ladder-4519538_640

Pomáha najmä pri schodoch ako opora, na terasách vytvára bariéru voči vypadnutiu, pri točitých schodoch udáva správny smer a sklon. Vždy je jeho funkcia bezpečnostná a akákoľvek budova so schodiskom, terasou alebo balkónom je bez neho nepredstaviteľná Spája estetiku s funkčnosťou. Nerezový materiál, najmä oceľ, použitý na výrobu si vyžaduje minimálne prostriedky na jeho údržbu. Stačí ho občas preleštiť, zbaviť prachu a nečistôt a vyzdvihnúť tým jeho eleganciu. Má dlhú životnosť, aj niekoľko desiatok rokov.Vzhľad je elegantný a nepôsobí ani robustne ani rušivo. Nerezové zábradlie sa často kombinujú so sklenenými prvkami, napríklad vo forme sklenených výplní.

stairs-593828_640

Povrchová úprava má viacero možností brúsu a lesku. Ich výber a správnu voľbu ovplyvňuje účel použitia – ako vonkajšie alebo interiérové prvky. Použité prvky – nerezový, sklenený a kotviaci materiál je vyrobený z kvalitného materiálu, čo sa týka skla, na výrobu výplní sa používa výhradne tvrdené bezpečnostné sklo. Nemenej je zaujímavá aj ich kombinácia s drevom, ktorá je vhodná predovšetkým do interiérov. Ich správny výber, dizajnové prevedenie, bezpečnostná funkcia Vám neobyčajným spôsobom zjednotia všetky Vaše architektonické požiadavky a predstavy.