Ready made ako Vaše rýchle riešenie

Touto cestou by sme Vám radi predstavili Ready made spoločnosť. Spoločnosti, ktoré boli vytvorené len za účelom ich nasledovného predaja nazývame ready made spoločnosti, tieto spoločnosti sú pripravené tak aby ste mohli začať podnikať okamžite za pár hodín bez zdĺhavých procesov a vybavovania vecí spojených so založením spoločnosti. Podľa vašich preferencií si ľahko môžete vybrať spoločnosť, ktorá Vám najviac vyhovuje a jediné čo stačí je podpísať pár potrebných dokumentov a môžete smelo začať podnikať. Tieto spoločnosti rozdeľujeme aj do niekoľkých skupín, podľa ktorých môžete vyberať. Sú to napríklad sro na predaj, ktoré sú novozaložené alebo spoločnosti s históriou, akým sú druhom obchodnej spoločnosti alebo či sú platiteľmi alebo neplatiteľmi DPH.

ready made

Sú to spoločnosti vytvorené len pre účel predaja, čiže nevykonávala žiadnu podnikateľskú činnosť. Ak by však klient záujem v ponuke máme aj firmy na predaj s históriou, o ktorých hovoríme ako o “ready spoločnostiach“ ktoré sú zapísané v obchodnom registri a pripravené na kúpu. Tieto firmy sú taktiež zaregistrované aj na daňovom úrade ako predaj ready made s.r.o. platca DPH, čo znamená, že v ponuke je aj predaj s.r.o. platca DPH. Tieto firmy sú dokonalo pripravené pre svojich budúcich majiteľov. Pre podnikateľov môžu ready made spoločnosti pôsobiť dokonca atraktívnejšie, pretože majú svoje opodstatnenie.

sro na predaj

Všetky tieto ready made spoločnosti sú pri tom pre podnikateľa pripravené so všetkým potrebných, takže ako sme si už povedali, sa nemusíte vôbec zaťažovať zložitým procesom. Pre podnikateľa a nového majiteľa spoločnosti je veľkou výhodou kúpa hotovej spoločnosti. Význam a zmysel týchto firiem je v prvom rade predať spoločnosť nejakému potenciálnemu klientovi a praktizuje sa to celosvetovo, dokonca aj u nás na Slovensku. Na Slovensku máme najpopulárnejší predaj s.r.o. Bratislava a predaj s.r.o. Banská Bystrica. Na záver by sme chceli vyzdvihnúť, že výhody ready made sú úplne zrejmé. Rýchla doba za akú sa môžete stať vlastníkom spoločnosti aj vy, praktická stránka so všetkými potrebnými náležitosťami. Jednotlivé spoločnosti na Slovensku nájdete v našej online ponuke.