PROFI LED pásiky 5m

Pri výbere osvetlenia či už do podniku alebo do domácnosti sa vždy zaoberáme dvomi aspektami, a to praktickosťou a estetickosťou. Nie je preto prekvapením, že v dnešnej dobe sa veľmi obľúbeným trendom stali LED pásiky. Má to hneď niekoľko dôvodov. Toto osvetlenie si dokážete úplne jednoducho umiestniť sami takmer kdekoľvek, v porovnaní s tradičným osvetlením je úspornejšie, a navyše dodáva každému miestu moderný a unikátny vzhľad. Majú estetický aj funkčný účel. Nenechajte sa oklamať ich nenápadnosťou, LED pásiky napriek skromnej veľkosti dokážu svojou svietivosťou nahradiť hlavné osvetlenie v akejkoľvek miestnosti.

kuchynské LED ovetlenie

Žijeme v dobe, kedy si ľudia stále viac uvedomujú potrebu chrániť životné prostredie. Aj v tomto prípade sú pásiky výbornou alternatívou, pretože majú nižšiu spotrebu a dlhšiu životnosť, vďaka čomu ich netreba tak často meniť a produkujeme menšie množstvo odpadu. Vďaka svojej flexibilnosti a samolepiacej spodnej časti majú nespočetné možnosti využitia. LED pásiky dostať v rôznych veľkostiach, pričom je možné ich ešte skracovať a prispôsobovať vašim potrebám. Pre náročnejších sú v ponuke PROFI LED pásiky 5m s predĺženou zárukou, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhodobou svietivosťou až 12 hodín. LED pásiky sa dajú využiť naozaj všade. Či už chcete rozsvietiť nábytok alebo ľubovoľné plochy, fantázii sa medze nekladú. Môže ísť o osvetlenie schodiska či nábytku, napríklad kuchynskej linky, televízora, krbu, ale taktiež o osvetlenie exteriéru. Stačí si vybrať tie pravé pásiky pre vás. Z ponuky PROFI LED pásikov 5m si môžete vybrať rozličné farby: bielu, Dual-White, RGB či RGB- W pásiky, ktoré sú kombináciou RGB so studenou, teplou alebo neutrálnou bielou.

led pásiky

Ak si zariaďujete nové bývanie alebo len máte chuť oživiť to staré, PROFI LED pásiky sú jednoznačne tou správnou voľbou pre každého.