Predveďte sa v plnej kráse pomocou týchto jednoduchých tipov

Hoci skrášľovanie radšej nechávame na našich kaderníkov, manikérky a podobne, veľakrát si nevieme pomôcť a obdivujeme sa v zrkadle, keď sa samé vyfintíme, a čo je najlepšie – bez akýchkoľvek nákladov. Ukážte sa aj vy v plnej kráse vďaka našim jednoduchým tipom:

tvář

Manikúra / pedikúra
Oprášte laky na nechty, ktoré máte poukladané na toaletnom stolíku a vytvorte si domácu manikúru a pedikúru. Spríjemnite si nedeľné pozeranie televízie lakovaním nechtov.

Nový účes
Môžete si myslieť, že sme sa zbláznili, ale nerozumieme, prečo zbytočne utrácate u kaderníka. Čo má nožnice zo zlata? Radšej si pustite video návod, ktorých je mimochodom na internete neúrekom, a vytvorte si nový účes.

Krásna tvár
Pre dosiahnutie nádhernej pokožky by ste rozhodne mali byť vybavené pomôckami na jemné čistenie, naparovanie a hĺbkové čistenie a zvlhčenie pleti.

Starostlivosť o telo
Vyzdvihujeme hlavne benefity exfoliácie. Preukážte svojej pokožke trochu lásky tým, že si doma vyrobíte peeling z olivového oleja a hnedého cukru.

Žiarivý úsmev
Boli by ste prekvapené, čo dokáže trochu sódy bikarbóny – Vaše zuby budú žiarivo biele.

Vlasy
Vyskúšajte olejovú kúru a vráťte vašim vlasom život. Kúru si môžete vyrobiť aj doma, dať si ju na vlasy a tie následne zabaliť na 15 minút do igelitu. Potom stačí zmyť najprv teplou a potom studenou vodou pre udržanie lepšej vlhkosti.

Obočie
Vytvarované obočie vám hneď dodá lepší vzhľad. Lepšie ako vosk je však použiť pinzetu.

růžové vlasy

Oblasť bikín
Vyberte si radšej menej drastický spôsob a namiesto vosku použite radšej elektrický zastrihávač.

Nech už preferujete ktorýkoľvek z vyššie uvedených tipov, vedzte, že na to, aby ste boli skutočne krásna, nemusíte míňať neskutočné peniaze. Stačí premeniť svoju obývačku na taký malý kozmetický salón. Nestojí vás to veľa a navyše, môžete všetky zmeny robiť v pohodlí domova.