Nezaujímavo zaujímavé jednofarebné tričká. Aká je ich silná stránka?

Máte aj vy svoju obľúbenú farbu? Pravdepodobne áno a určite ste sa tiež stretli so situáciou, kedy ste toho využili. Možno vedome alebo len v podvedomí, ale pri voľbe nejakých prvkov vás zrejme niečo navádza k tomu, aby ste siahli práve po variante vašej obľúbenej farby. Týka sa to predovšetkým vytvárania akéhosi vlastného štýlu a ideálnou ukážkou je v tomto smere voľba oblečenia.Vešiaky, tričká, obchod
A zamerajme sa na taký jednoduchý, pohodlný, no pritom štýlový prvok, akým je tričko. Ide vlastne o jeden z najvýstižnejších odevov pre letné mesiace a teplé dni. Kombinuje komfort, no zároveň štýl a z pohľadu letného overalu ide o najviditeľnejší, respektíve dominantný prvok. Dokáže sa tak silnou mierou podpísať pod imidž a dokáže spraviť rozdiel v tom, či bude tento imidž elegantný, trochu viac bláznivý, neutrálny alebo tiež nevkusný.
Ak hľadáte istú neutralitu, no pritom viditeľnú eleganciu, svoj účel dokonale splnia tričká bez potlače. Práve v tomto prípade zohráva dôležitú úlohu vaša obľúbená farba. Pri tričkách s potlačou totiž koncentrujeme svoju pozornosť hlavne na vytlačený grafický motív alebo nápis, ktorý je centrom pre náš zrak.
Naopak v prípade jednofarebných tričiek máme možnosť kvalitnejšie sa orientovať na strih, materiál, prevedenia a štýl trička, ako aj jeho farbu, ktorá má z hľadiska výsledného štýlu silný vplyv.
Tričko s konkrétnou farbou je takisto možné vkusne skombinovať s ostatnými prvkami odevu, výnimku netvoria ani doplnky. V nejednom prípade dokáže dodať ten správny a dominantný šmrnc práve tričko s vkusnou farbou, ktorá však dokáže zladiť s vašim celkovým imidžom.Tričko, vačok, Denim

  • Je takisto známe, že každá z farieb má na človeka istý vplyv a vyjadruje kúsok z našej osobnosti alebo momentálnej nálady.

K farbám, ktorá dokážu pôsobiť na ľudské vedomie najviac sa radí napríklad biela, čierna a červená.