Neopakovateľné a vzácne strieborné náušnice s kamienkami

Výnimočnosť striebra je po tisícročia overená. Predmety zo striebra patrili v dávnej minulosti k vzácnostiam a mali aj výnimočnú hodnotu. Strieborné toliare vo forme platidla zvýrazňovali jeho postavenie. Striebro sa vyskytuje ojedinele a aj dnes patrí k ušľachtilým a vzácnym kovom, ktoré majú svoju cenu.

Strieborne nausnice s kamienkami sú preto vhodnou ponukou pre každú zákazníčku. Sú kombináciou precízne a profesionálne spracovaného strieborného šperku spolu so vzácnymi kameňmi, aj vrátane Swarowského kryštálov mnohých farebných odtieňov, ktoré sú do nich vkusne zapracované. Spoločne sa dopĺňajú a farebná krása kamienkov sa odráža v dokonalosti striebra a zvýrazňuje strieborný šperk.

silver-jewelry-3790540_640

Spôsob spracovania, farebné prevedenie, veľkosť a tvar náušníc sú rôzne a z ponuky si vyberiete vzory vhodné na každý deň, rovnako ako aj na výnimočné a slávnostné okamihy. Práve profesionálne zapracované kamienky dodávajú náušniciam ten správny odlesk, eleganciu a honosný tvar. Drobné náušničky rôznych tvarov s puzetovým uzatváraním sú veľmi pôvabné, elegantné a vhodné aj na každodenné nosenie. Spoločenské náušnice s kamienkami sú výraznejšie a majú viacero spôsobov uzatvárania, buď klasické puzetové, alebo bezpečné uzatváranie na špeciálny spôsob.

Požadovaný punc a čistota striebra je zárukou vysokej kvality a zručnosť a profesionalita spracovania kamienkov a samotného striebra je pridanou hodnotou strieborného šperku.

Strieborné náušnice s kamienkami sú vhodným tipom na darček, napríklad aj pred očakávanou slávnostnou príležitosťou na ktorú bude určený. Vtedy poteší viacnásobne a vhodným spôsobom zvýrazní krásu ženy a veľkoleposť udalosti.

a-pair-of-silver-earrings-2900745_640

Aj svadobný deň je príležitosť pre jemné strieborné náušnice s bielymi, prípadne neutrálnymi kamienkami. Svadobný účes, krásne šaty a lesk šperku sú dokonalým spojením.

Široká ponuka, množstvo vzorov, ušľachtilosť striebra, kvalita a precíznosť, elegancia a luxus Vám spravia deň výnimočným.