Masáž pre páry v tantra salóne

Vzťah je zo začiatku veľmi atraktívny. Dvaja zamilovaní ľudia sa čoraz viac spoznávajú a platí to aj v intímnej oblasti života. Samozrejme môže to byť skvelé a atraktívne aj po rokoch, ale pozrime sa na vec reálne- každá vec už po nejakom čase stráca na svojej atraktivite, hlavne ak do hry vstupuje stereotyp. Vždy je vzrušujúce niečo nové a naopak to staré už nás ničím neprekvapí. Z tohto dôvodu sa pár môže rozhodnúť vo svojom sexuálnom živote trochu experimentovať a skúšať nové výzvy. A nebojte sa, nemusíme vravieť hneď o nejakých extrémnych praktikách, veľmi príjemne vám obom môže padnúť napríklad erotická masáž v salóne nášho hlavného mesta, tantra bratislava.

Sexy žena v posteli

Môžete spoločne zažiť tantrickú masáž a áno, táto je aj pre páry alebo takzvaná couple tantra massage. V prvom rade vás pri nej čaká dokonalý relax a telesné ako aj emočné uvoľnenie, uvoľnenie svalstva aj myšlienok. V druhom rade lepšie spoznáte svoje telo a jeho potreby, vrátane tých intímnych- masáž sa orientuje na erotogénne zóny. Týmto spôsobom tu vlastne vravíme o príjemnom erotickom zážitku, pri ktorom ale samozrejme nedochádza k sexuálnemu styku s masérkou. Na vás je len ležať a vo dvojici si vychutnávať túto príjemnú, uvoľňujúcu a regenerujúcu erotickú masáž vykonávanú profesionálnou tantra masérkou/masérom.

Sexy žena

Tantrická masáž je špecifická senzuálnymi dotykmi po celom tele, pričom sa vo veľkom orientuje na hlavné erotogénne zóny vrátane pohlavných orgánov. V takom prípade ide o takzvanú masáž lingamu (penisu) alebo joni (vagíny).

Treba rátať s tým, že pre tantru je špecifická aj úplná nahota a prirodzenosť tela takého, aké je bez jeho schovávania a zakrývania. Z tohto dôvodu sa v úvode vykonáva aj rituál namaste, pri ktorom sa vzdáva úcta k telesným schránkam a je to zároveň dobrá príprava na samotnú senzuálnu masáž.