Jedinečné IBC kontajnery, na čo ich použijete?

IBC kontajnery fungujú, ako obrovské bandasky na vodu, alebo iné druhy tekutín. Je veľmi jednoduché a praktické ich naplniť a prepraviť, či skladovať. Na výber je mnoho druhov a v Schoeller Allibert vyrábajú IBC z pevných plastov s dlhou životnosťou. Navyše ibc kontajnery príslušenstvo sa k nim tiež dá zabezpečiť a prikúpiť, aby ste ich ešte lepšie vedeli a mohli využívať. IBC sú v rôznych rozmeroch a objemoch. Nájdete tu samozrejme v prvom rade štandardizované rozmery, ktoré sa bežne používajú. V detaile každého produkty na webe nájdete podrobné parametre, ako vonkajšie, či vnútorné rozmery, objem a podobne. Niektoré majú napríklad dvojité steny, sú vhodné aj do mrazničiek, alebo ich môžete vystavovať vplyvu vonkajšieho prostredia bez poškodenia obsahu.

dáma s cisternou

Úspech IBC kontajnerov Schoeller Allibert je potvrdená viacerými oceneniami Obal roka. Úspešné sú aj IBC kontajnery Combo Fructus, vhodné obzvlášť na ovocné šťavy a ovocné pyré. IBC sa v Schoeller Allibert vyrábajú vo viacerých druhoch, resp. produktových radoch podľa toho, na čo sú primárne určené a ktorému druhu tekutín je lepšie ich používať. Dajú sa skvele skladovať, stohovať, prepravovať a rovnako sa s nimi veľmi ľahko a dobre manipuluje. Navyše k nim môžete mať rôzne príslušenstvo, vybaviť ich rôznymi tesneniami a ventilmi, jednoducho riešení je veľa pre každého.

manipulácia vo výrobe

Napriek tomu, že sa tieto kvalitné a sofistikované obaly vyrábajú z plastových materiálov, dajú sa považovať za súčasť hospodárstva pre trvalú udržateľnosť. Vyrábajú sa totiž zväčša z recyklovaných plastov a na konci svojej životnosti, ktorá by práve kvôli materiálu mala byť dlhá sa dajú opäť zrecyklovať. Takýto materiál je neskutočne výhodný tým, že sa veľmi ľahko udržiava a je veľmi hygienický, preto je vhodný pre potravinársky i farmaceutický priemysel. Ponuku i katalóg bez problémov nájdete na webových stránkach firmy.