Čo vám vymenia v autoservise?

Vlastníte staršie auto a stále sa vám na ňom niečo kazí? Potrebujete poradiť, o aké možné opravy auta vám vedia urobiť v autoservise Dubnica? Neviete, čo všetko by ste na svojom starom aute potrebovali dať opraviť alebo vymeniť? V autoservise Dubnica Pitstopservis vám vedia vymeniť napríklad olej, vymeniť brzdové platničky, spraviť diagnostiku celého auta, zmerať tlak v pneumatikách, zistiť, či auto nebolo búrané alebo či nie sú stočené kilometre. Samozrejme vám na aute môže odísť nejaká závažná elektrická chyba.

electric_car_17

Pri elektrickej chybe na vašom starom aute musíte siahnuť hlbšie do svojej peňaženky. Áno, oprava elektrických častí na vašom osobnom automobile vás vyjde naozaj draho v porovnaní s celkovou hodnotou vášho vozidla podľa roku výroby vozidla. Ak len potrebujete vymeniť olej, oprava trvá len chvíľku a automechanici si nemôžu vypýtať viac peňazí sa výmenu oleja, pokiaľ ste tam nenechali svoje auto na pár dní. Olej by mal byť vymenený behom pol hodinky. Nemôžu vám preto účtovať hodinovú sadzbu, ale iba naozaj čas, kedy vymieňali olej za nový. Ak vám pískajú brzdy, musíte počítať s dlhšou opravou a výmenou brzdových platničiek. Automechanik musí koleso odmontovať a vybrať staré brzdové platničky a osadiť nové. Už by vám potom nemali pískať brzdy a budete mať istotu, že vaše brzdy sú v poriadku. Nebudete viac riskovať na cestnej premávke jazdou vo vašom osobnou aute okoloidúce vozidlá. Ak máte samozrejme auto v poriadku a chceli by ste len zmeniť farbu auta, na to slúži samozrejme celkové prelakovanie osobného vozidla.

hero-5-1920

Prelakovanie vozidla na inú farbu vás vyjde veľmi veľa peňazí a musíte zvážiť, či predsa tá stará vaša farba nie je naozaj v konečnom dôsledku veľmi pekná a bola by škoda investovať nemalé sumy do novej farby. Samozrejme by vám to automechanici radi prelakovali a vypýtali si nemalé peniaze, ale takúto zmenu naozaj zvážte, či je nutná alebo potrebná. Každý autoservis by mal poskytnúť záruku na výmenu náhradných dielov vo vašom vozidle. Ak sa vám tá istá porucha na aute objaví znovu o nejaký čas, mali by ste dať opravu samozrejme reklamovať priamo v danom servise. Len tak budete mať istotu, že vaše vozidlo neohrozuje cestnú premávku a je naozaj bezpečné nielen pre vás ale i pre vašu rodinu.