Strašiak stres

Stresovú záťaž znáša každý človek rôzne. Niekto sa pod náporom väčšieho stresu môže zrútiť a iný si len dopraje pár pohárikov alkoholu alebo pár cigariet na viac oproti bežnému režimu. Nikdy nemôžeme vedieť ako na nás bude daný stres vplývať. Môže to byť veľmi nepriaznivé a aj celkom priaznivé, keďže existuje aj pozitívny stres, teda stres z pozitívnych udalostí, ktorý môže vyvolať takisto rôzne stavy.

Tak, muži a ženy, čo stresuje https://forcex.sk/co-stresuje-v-intimnom-zivote-muzov-a-co-zeny/ najviac vás?

love-5401640_1920

Stres v intímnej oblasti nášho súkromného života nie je taktiež žiadna sranda. Nie je to niečo, čo by sme mali brať na ľahkú váhu a podceňovať. Naopak, mali by sme tomu prikladať celkom dôležitú úlohu v našich životoch.

stress-2883637_1920

Stresovo môžeme vnímať aj svoj intímny život, ktorý nie vždy funguje tak ako by sme si predstavovali. Viac stresu ako pokoja nám môže spôsobiť to, že už naša postava nevyzerá tak ako voľakedy a náš muž by si o nás mohol niečo zlé pomyslieť. Treba si však uvedomiť, že nikto z nás nie je dokonalý a aj váš milovaný má svoje chyby. On vás nevidí vašimi očami, ale vníma vás ako nádhernú osobnosť a bytosť, tak je zbytočné upozorňovať na svoje chyby. On ich ani nemusí vnímať a po vašom zbytočnom upozornení si ich už začne všímať. Možno mu začnú aj vadiť a nový problém je na svete. Keď nie ste so sebou spokojná, tak s tým treba niečo spraviť. Nie o tom hovoriť, ale konať. To sa ráta a nie sú to len také plané reči. Vyskytujú sa ešte rôzne iné problémy v tejto oblasti, o ktorých sa často ani medzi kamarátmi nehovorí. Keď sa niekomu z času na čas nepostaví alebo sa predčasne urobí, tak sa s tým medzi známymi moc nechváli. O to viac, ak sa to stáva častejšie než len náhodne. Problém je na svete, no netreba pred ním utekať, ale aktívne ho začať riešiť. Bohužiaľ, tak ako sám začal, sám neodíde a treba mu dopomôcť.