Šikovná aplikácia na upravovanie fotografií

  • 25. 5. 2019
  • By :
  • 0 Comment
  • Web

Po tom, čo odfotíme nejakú fotografiu, je potrebné ju väčšinou aspoň trochu aj upraviť. Nech sú svetlá také, ako majú byť a nech je tieň tam, kde patrí. Na to, aby ste upravili fotografiu, ktorú ste práve odfotografovali nemusíte byť žiadny profesionál, ani nemusíte mať zaplatené drahé programy. Upravovať môžete dokonca aj v niektorých mobiloch aj priamo vo vašej fotogalérii, a teda nemusíte ani nič sťahovať, premiestňovať alebo niekam ukladať.

umělec.jpg

Na to, aby bol váš obrázok priam na dosah dokonaľosť nemusíte mať ani bohvieaké zručnosti alebo vedomosti ohľadom upravovania. Stačí vám len dobré oko a prirodzené rozmýšľanie, trochu estetického cítenia. Na internete existuje nespočetne veľa stránok, ktoré ponúkajú bezplatnú úpravu vašich fotografií. Ak chcete, aby boli upravené profesionálne, môžete o to požiadať aj niekoho, kto to vie robiť perfektne a komu za to zaplatíte. Ak však všetko čo potrebujete, je pár stupňov jasu hore a trochu nižší kontrast, zvládnete to aj sami doma.
Dokonca obrázky nemusíte ani premiesťňovať z vášho telefónu do počítaču, pretože existuje veľmi veľa aplikácií, ktoré vám tieto úpravu ponúkajú aj priamo vo vašom telefóne. Jednou z takýchto aplikácií, ktorá robí presne to čo má a je aj veľmi jednoduchá na ovládanie je napríklad appka VSCOcam. Môžete si v nej vytvoriť vlastný profil, ale ani nemusíte, prihlásiť sa však musíte cez váš mail. Môžete ju tiež používať, ako vašu fotogalériu, a úplne ju nahradiť za váš fotoaparát, ak vám je to tak pohodlnejšie.

program.jpg

Aplikácia ponúka mnoho jednoduchý filtrov a nastavení, ktoré vám zaručenie pomôžu spraviť váš obrázok oveľa prehľadnejším a hneď na pohľad krajším. Nemusíte vedieť nič navyše, ničomu sa doúčať ani sedieť dlho nad knihami. Ak máte záujem, za jej používanie si môžete aj priplatiť, čo vám poskytne nové, zaheslované filtre a nastavenie, ktoré môžu používať iba prémioví členovia, samozrejme, ak nechcete, nemusíte.